Jedinečné vianočné dekorácie pre neobyčajné Vianoce.

Vianočný stromček, ikona sviatkov, ozdobuje naše domovy už po generácie. Jeho majestátna prítomnosť v obývačke často priťahuje pozornosť, no nie vždy máme dostatok priestoru alebo možnosť posúvať nábytok kvôli stromčeku. Pre tých, ktorí preferujú praktickejšie riešenie, je ideálnou voľbou vianočný stromček 120 cm. Tieto menšie rozmery ho robia vhodným aj na ozdobenie predsiene, chodby alebo detskej izby.

V tejto praktickej výške nájde rôzne druhy stromčekov ako je borovica, jedľa a smrek. Okrem tradičných zelených stromčekov sú v ponuke menej všedné, ale o to zaujímavejšie stromčeky s mrazivým strieborným ihličím a biele a zasnežené stromčeky, ktoré sú hitom posledných sezón a stále sa držia na prvých priečkach na rebríčku obľúbenosti.

Kľúčovým prvkom vzhľadu vianočného stromčeka sú ozdoby. V súčasnosti sú veľmi populárne vianočné ozdoby z papiera, ktoré nie sú len dostupné v obchodoch, ale môžete si ich jednoducho vyrobiť doma. Vyrobiť farebné reťaze z pásikov papiera je veľmi jednoduché, takže ich môžu s radosťou vytvoriť aj deti. Pre tých zručnejších existuje možnosť vyrobiť ozdoby vo forme hviezd, snehových vločiek, vianočných stromčekov alebo anjelov.

Aj pri vstupnom priestore do domu sa vianočná atmosféra môže rozvinúť naplno. Tradičným a výrazným prvkom je veniec na dvere, či už zo živých materiálov, umelý alebo s osvetlením. Okrem toho môžete ako dekorácie pred vchodové dverí použiť sviatočné svietniky a dekoratívne postavičky ako Santa Claus, vianočných škriatkov alebo sobov.

Stromček v kvetináči, girlandy po zábradlí či ozdoby na rúrkach sú ďalšími možnosťami, ako dotvoriť dokonalú vianočnú scenériu vo vašom dome. Každý detail prispieva k vytvoreniu atmosféry, ktorá vás a vašich blízkych poteší počas celých sviatkov.