Radi si uchovávate spomienky formou videí? Natáčajte ich dronom s kamerou

Naše zážitky sa nám mnohokrát vryjú do pamäti, ale aj tie najlepšie môže čas postupne zaprášiť a na mnohých postupne nenávratne zabudneme. Preto si tiež kupujeme fotografie, píšeme denníky, niekto si aj kreslí obrázky, píše stručné poznámky, časté je natáčanie videí.

Pokiaľ patríte k fandom videozáznamov, vhod vám môže prísť šikovný, kvalitný dron, s ktorým zachytíte krásy prírody, okamihy zo svadby či oslavy, alebo čokoľvek iné z vtáčej perspektívy. K obľúbeným patria napr. DJI drony, pretože medzi nimi nájdete modely pre začiatočníkov, lacné drony aj typy pre skutočných profesionálov.

Nechajte sa inšpirovať najžiadanejšími drony DJI

Spoločnosť DJI vyrába svoje drony v niekoľkých kategóriách. Napríklad kategória MINI je určená pre tých, ktorí chcú dron použiť pri cestovaní, alebo s drony začínajú či majú bežné požiadavky na ich funkcie. K novinkám s mnohými inováciami patrí dron MINI 4 Pro, ktorý je nástupcom modelu MINI 3 Pro. Má mnoho nových technológií a funkcií, niečo prevzal aj z vyššieho modelu DJI Air 3. Užívateľom prináša veľa možností, ide o doposiaľ najpokročilejší dron s minikamerou, má výkonné zobrazovacie funkcie, snímanie prekážok všetkými smermi aj pokročilý režim návratu.

K žiadaným patrí aj už na chvíľočku spomínaný dron DJI Air 3. Ide o kompaktný skladací dron s dvoma výkonnými kamerami, a to širokouhlou a strednou telekamerou s 3-násobným zoomom. Lety môžu trvať až 46 minút, snímanie prekážok prebieha všetkými smermi a prenos videa O4. Krásne detaily akejkoľvek scény zachytíte za pomoci 48Mpx fotografií z dvoch kamier a 4K HDR videa. Akékoľvek objekty môžete s týmto dronom natáčať s neobmedzenou kreativitou.

Nezabudnite si k novému dronu kúpiť aj správne príslušenstvo, aby vám pri natáčaní videí alebo zhotovovaní fotografií nič nechýbalo. Uvidíte, že sa stanete ďalším priaznivcom dronov aj vy.