Aké typy sukní lichotia ženám s plnoštíhlou postavou

Ste milovníčka sukňou, ale neviete, akú ideálne zvoliť pre svoju plnoštíhlu postavu? Máme pre vás riešenie! Pripravili sme si pre vás 5 typov sukní, ktoré na vás budú zaručene vyzerať kúzelne, aj keď máte napríklad pár kíl navyše.

Krátke alebo dlhé sukne? Vypasované či rozšírené? Aj s plnoštíhlou postavou máte veľa možností na výber. Je iba na vás, v ktorom strihu sa budete cítiť najlepšie.

Krátke sukne
Krátke minisukne k plnoštíhlej postave? Prečo nie. Pokiaľ vám nevadí odhaľovať svoje stehná, tak správne štylizované sukne nad kolená budú na vašej postave vyzerať veľmi lichotivo. Obzvlášť dobre bude vyzerať krátka riflová sukňa zladená s bielym topom.

Dlhé sukne
Ak sa cítite pohodlnejšie so zakrytými nohami, tak práve dlhé sukne až na zem sú pre vás tou najlepšou voľbou. Výberom tejto sukne zvýrazníte svoj pás, a odpútate tak pozornosť od spodných partií.

Rozšírené sukne
Rozšírené áčkové sukne môžete voliť v krátkych alebo dlhých modeloch. Kombinovať ich navyše môžete s basic topom alebo zvoliť farebnú blúzku. Tieto sukne sú skutočne univerzálne a vytvoríte s nimi perfektný outfit, ktorý vám zaručene pristane.

Midi sukne
Midi sukne čiastočne odhalia vaše nohy, ale zároveň zakryjú stehná, a vy sa tak môžete cítiť komfortne aj zmyselne zároveň. Podľa štýlu môžete vyberať áčkové jednofarebné modely alebo vyniknúť v moderných vzoroch. Taký outflit potom jednoducho doplňte vysokými podpätkami alebo klasickými teniskami.

Vypasované sukne
Ak ste typ, čo rád nosí obopnuté oblečenie, dajte prednosť vypasovaným sukniam. Ideálnou voľbou sú tmavšie neutrálne sukne kombinované so svetlým topom alebo riflovou bundičkou.