Testujte s nami novinky od značky Frosch – aviváž a prací gél ZERO

Udržiavanie čistého a voňavého domova bez chémie a farbív sa môže javiť ako neľahká úloha. Vyhnúť sa toxínom je ale ľahšie, než by sa zdalo. Vďaka hypoalergénnemu radu Frosch Zero% môžete mať o starosť menej. Naša koža prichádza do kontaktu s množstvom toxínov, to je v dnešnom svete takmer nevyhnutné. Prečo teda už aj tak zaťažovanej pokožke neuľaviť produkty, ktoré neobsahujú parfumáciu, zbytočnú chémiu, ani farbivá? Aby bola starostlivosť o váš domov čo najpríjemnejšia a bez zbytočných iritantov, vyvinula značka Frosch hypoalergénny rad Frosch Zero% založený na prírodných ingredienciách.

„Bežné čistiace prostriedky na pranie a umývanie riadu môžu pokožku dráždiť, vysušovať a prispievať k zhoršovaniu prejavov zápalovej pokožky ako sú začervenanie, suchosť alebo ekzém. Preto sú prostriedky z radu Frosch Zero% úplne bez farbív, parfumácie, alergénov a konzervačných látok,“ uvádza Johana Bursíková, Brand manažérka spoločnosti Melitta ČR s.r.o., distribútora značky Frosch pre český a slovenský trh. „Sú teda vhodné pre citlivú pokožku aj alergikov, čo je doložené certifikátom ECARF (Európske centrum pre výskum alergie), ktorý dokladá hypoalergénne vlastnosti tohto radu vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Produkty sú navyše obohatené o ošetrujúce ureu. Obsiahnuté hydratačné zložky posilňujú prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, ktorá sa tak nevysušuje a nedráždi. Produkty sú vegánske a neobsahujú mikroplasty, fosfáty, bielidlá alebo ftaláty. Netestované na zvieratách. Obal je recyklovaný a opätovne recyklovateľný. Obsah je v prírode veľmi dobre biologicky odbúrateľný,“ dodáva Johana Bursíková.

Frosch EKO ZERO% Prací prostriedok pre citlivú pokožku (1500 ml) na bielu a farebnú bielizeň bol špeciálne vyvinutý pre osoby s vysoko citlivou pokožkou. Kombinuje účinnú praciu silu a šetrné zloženie na rastlinnej báze, ktoré nedráždi pokožku. Odporúčaná cena 12,90 €.

Frosch EKO ZERO% Aviváž pre citlivú pokožku (750 ml) dodáva mäkkosť bielizni a prirodzene sviežu vôňu bez rizika podráždenia pokožky. Odporúčaná cena 4,99 €.