Lyžovačka v Tatrách – na rezerváciu pobytu ešte nie je neskoro

Patríte k vyťaženým párom či rodinám, ktoré zatiaľ nemali možnosť dohodnúť sa a naplánovať spoločnú lyžovačku tak, ako ste každú zimu zvyknutí? Či už ste zatiaľ zimný pobyt na horách neriešili kvôli chorobe, pracovnému či rodinnému vyťaženiu, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu, vedzte, že nič nie je stratené. Či už budete chcieť nájsť hotel v Poprade, v Liptovskom Mikuláši alebo inde vo Vysokých Tatrách, všetko sa dá ešte napraviť a stihnúť.

Nádherné a obľúbené Vysoké Tatry

Ak sa pozrieme na nejeden hotel vo Vysokých Tatrách, rýchlo zistíme, že ponúka často ako ubytovanie, tak možnosť stravovania a mnohokrát aj wellness procedúry. Teda v prípade, že hovoríme o väčších hoteloch, ktoré majú dostatok priestoru aj personálu. Z bohatej ponuky je určite čo vybrať.

Napríklad keď sa pozriete na webové stránky Hotely.cz, nájdete okamžite prehľad, koľko možností ubytovania môžete využiť v konkrétnej oblasti. Vyššie spomínaný Poprad ponúka ubytovanie v 29 ubytovacích zariadeniach, Stará Lesná v 43 hoteloch, Vysoké Tatry v 39 alebo napríklad Veľká Lomnica v 26 rôznych ubytovacích zariadeniach.

Hotel, kde vám bude výborne

K veľmi dobre hodnoteným patrí napr. Hotel Toliar Štrbské Pleso***. Je tu vlastná reštaurácia, wellness služby, Wi-Fi zadarmo, rovnako ako parkovanie. Vstup je možný aj s vašim psíkom. V cene ubytovania sú aj raňajky.

Pokiaľ zostaneme v Tatrách, veľmi dobré hodnotenie má aj Penzión Snežienka Tatranská Lomnica. Síce tu nie je vlastná reštaurácia a wellness, ale na úžitok vám bude Wi-Fi zadarmo, parkovisko zadarmo a psíka môžete vziať na dovolenku so sebou.

Nečakajte ale príliš dlho. Hotely v Liptovskom Mikuláši aj v iných častiach, kde rodiny i páry radi jazdia, sa rýchlo plnia. Predsa len je už február a ľudia chcú poriadnu lyžovačku tento rok stihnúť. Zavítajte na Hotely.cz a vyberte si to naj ubytovanie podľa vašich potrieb aj vkusu.