Objavte výhody skladacieho stola: Kde všade ho využijete?

Premýšľate o vhodnom usadení svojich hostí na večierku? Riešením môže byť skladací plastový stôl. Prečo sa oplatí si ho kúpiť? Kde všade ho využijete?

Skladací plastový stôl ponúkne pracovnú plochu navyše

Možno nepatríte k ľuďom, ktorí organizujú najrôznejšie posedenia a záhradné párty úplne pravidelne. A premýšľate tak, či má význam kupovať pri tejto príležitosti nový nábytok a či ho ešte využijete. Skladací plastový stôl je ale natoľko univerzálny, že ho mnohokrát uplatníte aj mimo letnej sezóny, kedy si doprajete vonkajšie posedenie. Kde všade nájde spoľahlivo svoje miesto?

Tento typ nábytku je možné využiť aj ako stôl pracovný. Čo je ideálne riešenie pre všetkých, ktorí pracujú z domu. Ostatne v prípade pekného počasia ho vlastne ani nemusíte presúvať z vonku do bytu. Prečo si neurobiť kanceláriu po skladacom stane, pergole alebo aspoň na balkóne?


Bývate v malom byte a neustále bojujete s nedostatkom pracovnej plochy v kuchyni? Dodatočne pridaný stôl s dĺžkou 180 cm predstavuje skutočne veľkorysé rozšírenie priestoru. Zrazu si budete mať kam odložiť napríklad niekoľko plechov s vianočnými cukrovinkami.

Skladací stôl využijete vy aj vaši hostia

Menšie byty tiež často počítajú s miestom na sedenie iba pre rodinu. Keď ale príde návšteva, je na mieste zaistiť hosťom možnosť si v kľude vypiť kávu. Skladací stôl poskytne dodatočný priestor na jedlo alebo napríklad spoločenské hry či inú zábavu. Po odchode celej spoločnosti ho jednoducho zložíte a upratáte, takže nikde neprekáža.

Pokiaľ máte deti, môžete im plastový stôl jednoducho rozložiť pre ich aktivity. Výhodou je, že s týmto materiálom nebudete úplne musieť riešiť znečistenie. Zatiaľ čo o drahý kuchynský stôl z masívu sa zrejme budete viac báť, plast vyniká jednoduchou údržbou. Bez problémov ho teda vyčistíte, akonáhle si ratolesti dohrajú.

Skladací plastový stôl je teda skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú flexibilitu a efektivitu vo využívaní priestoru. Či už potrebujete dodatočný stôl na špeciálnu príležitosť alebo hľadáte praktický nábytok na každodenné použitie, je práve rozkladacie prevedenie z plastu vždy skvelou voľbou.