Viete, kde kúpiť kvalitný, spoľahlivý aj dizajnovo podarený komín?

Tak, ako ide dopredu každý odbor a jeho jednotlivé časti, aj na poli komínov sú stále vytvárané inovácie a zlepšenia. U nás patrí k renomovaným výrobcom spoločnosť CIKO, ktorá má bohaté skúsenosti, na trhu je mnoho rokov a jej komíny si ľudia aj firmy veľmi chvália. Prečo tomu tak je a čím vynikajú?

Komín, ktorý má vysokú životnosť

Každý komín musí byť bezpečný a odolný, vybraný tak, aby vyhovoval na oddymenie zariadenia, pre ktoré ho potrebujeme. Spoločnosť CIKO ponúka v porovnaní s konkurenciou hneď niekoľko výhod. Nejde pritom len o porovnanie vlastných produktov, ale aj z pohľadu spokojnosti zákazníkov, ktorá je tu na prvom mieste. Navyše na tovar poskytuje až 30 rokov záručnú dobu a za prijateľné ceny.

Využite sprievodcu komínov

Nie je ľahké zorientovať sa v tom, čo všetko komínové systémy vedia. Našťastie CIKO prináša klientom praktického sprievodcu výberom komínov. Stačí ho použiť, v troch krokoch vyplniť vaše preferencie a rýchlo zistíte, ktorý komín je pre vás tým najvhodnejším. K najpredávanejším aktuálne patria komínové systémy CIKO 3V UNIVERZAL a CIKO TEC, čo sú tehlové komíny.

Ak máte projektovú dokumentáciu, alebo presne viete, ako má váš komínový systém vyzerať, radi vám tu vypracujú konkrétnu nezáväznú cenovú ponuku.

Výhody nerezový komínov

K moderným druhom oddymenia patria nerezové komíny. Sú použiteľné pre všetky typy spotrebičov. Taký druh komína nepotrebuje na rozdiel od murovaných komínov nosný základ. Nerezový komín sa dá kotviť k stene, k fasáde, aj k inej konštrukcii a je relatívne nenáročný na montáž.

Zvoliť si môžete aj fasádne komíny z nerezu, ktoré sú dizajnovo dokonale vyhotovené, sú hladké, nehrozí im pritom popraskanie, a tak sú ozdobou mnohých moderných stavieb.

Kompletné informácie aj mnohé rady nájdete na ciko-kominy.cz/sk/.