Wellness Dunajská Streda – relax a pohoda na dosah

Dunajská Streda je krásne mesto na Dunaji, ktoré ponúka množstvo možností na oddych a relax. Medzi ne patria aj wellness Dunajská Streda, ktoré sú skvelým spôsobom, ako sa zbaviť stresu a napätia, zlepšiť fyzické aj psychické zdravie. Dunajská Streda je skvelým miestom, kde si môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu.

Wellness pobyty Dunajská Streda

V Dunajskej Strede si môžete vybrať z rôznych wellness pobytov, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám a preferenciám. Môžete si vybrať pobyt v hoteli, v penzióne alebo v kúpeloch.

Apartmánové domy Termál – Dunajská Streda

Apartmánové domy Termál sú novovybudovaný komplex, ktorý sa nachádza v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda. Komplex ponúka ubytovanie v moderných apartmánoch, ktoré sú vybavené všetkým potrebným pre pohodlný pobyt.

Ubytovanie

Apartmánové domy Termál ponúkajú ubytovanie v 48 apartmánoch, ktoré sú rozdelené do dvoch budov. Apartmány sú jednoizbové, dvojizbové a trojizbové, pričom všetky sú vybavené kuchynkou, kúpeľňou a balkónom alebo terasou.

Apartmánové domy Termál ponúkajú množstvo výhod, medzi ktoré patria:

  • Umiestnenie: Apartmány sú situované v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda, takže máte k dispozícii všetky wellness a rekreačné zariadenia kúpeľov.
  • Ubytovanie: Apartmány sú moderné a komfortné, takže si môžete užiť pohodlný pobyt.
  • Služby: V apartmánoch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie.

Wellness a rekreačné služby

V THERMALPARKU Dunajská Streda nájdete množstvo wellness a rekreačných služieb, medzi ktoré patria:

  • Termálne bazény: Kúpele ponúkajú 7 termálnych bazénov s rôznou teplotou a teplotou.
  • Sauny: Kúpele majú 9 sáun, vrátane fínskej sauny, parnej sauny a infrasauny.
  • Masáže: Kúpele ponúkajú širokú škálu masáží, vrátane klasickej masáže, masáže lávovými kameňmi a masáže s aromatickými olejmi.
  • Indoorové a outdoorové športové ihriská: Kúpele majú krytý bazén, tenisové kurty, futbalové ihrisko a detské ihrisko.

Apartmánové domy Termál sú skvelým miestom na relax a oddych. Apartmány sú moderné a komfortné, pričom sa nachádzajú v priamom susedstve THERMALPARKU Dunajská Streda, ktorý ponúka množstvo wellness a rekreačných služieb.