Nerezové komíny CIKO sú zárukou kvality, bezpečnosti aj priaznivej ceny

Pokiaľ sa o stavbu nehnuteľnosti a všetko s ňou spojené zaujímate už nejaký čas, alebo ste stavali pred rokmi a teraz rekonštruujete, možno ste už na spoločnosť CIKO komínové systémy natrafili. Táto firma, ktorá je na špičke v problematike komínov, je obľúbená mnoho rokov u nás aj v Českej republike. Komíny sú jej vášňou a v tejto oblasti sa stále neúnavne zdokonaľuje.

Nerezové komíny CIKO

Spoločnosť sa pýši ponukou kvalitného tovaru za prijateľné ceny. Spokojnosť zákazníkov je tu na prvom mieste, a tak vám radi vyjdú v ústrety, či už potrebujete poradiť s výberom správneho typu komína, chcete si nechať spočítať nezáväznú kalkuláciu na mieru, alebo potrebujete pomôcť priamo na stavbe, kde už stavba komína prebieha. Spoločnosť má množstvo odborníkov po celej Slovenskej republike, ktorí vám skutočne prídu na stavbu poradiť.

U CIKO môžete nakúpiť tehlové komíny, nerezové komíny, taktiež bezpečné prestupy a všetko pre rekonštrukciu, vrátane mnohého príslušenstva. Využiť môžete aj praktického a jednoduchého sprievodcu výberom komínov. V troch krokoch vyplníte vaše preferencie a hneď uvidíte, ktorý komín by pre vás mohol byť ideálnym.

Komínové systémy z nerezu je možné využiť na stavbu fasádnych aj interiérových trojvrstvových nerezových komínov. Vyberať môžete zo širokej ponuky prevedení, vrátane designových komínov s hladkým plášťom, alebo ľahkého šachtového systému.

Nerezový komín pro mnohé spotrebiče

Nerezové komíny sú moderným druhom oddymenia, ktoré je možné použiť pre všetky typy spotrebičov.

Na rozdiel od murovaných komínov nevyžaduje ten nerezový žiadny nosný základ. Je možné ho kotviť k stene, k fasáde, prípadne k inej konštrukcii, je relatívne nenáročný na montáž. Nerezové komíny sú zároveň flexibilné pri tepelnom namáhaní. Nehrozí popraskanie komínového telesa vplyvom dilatácie.

Pozrite sa aj na fasádne komíny. Či už si vyberiete taký, alebo „klasiku“, v každom prípade budete s komínmi CIKO určite spokojní.