Poltopánky, sandálky aj biele tenisky

Hľadáte trendy letnú obuv vhodnú na nočné prechádzky, celodenné výlety, deň strávený na pláži či pohodlné topánky do práce? Pokiaľ je vaša odpoveď áno, tak tieto modely by vám vo vašom letnom botníku zaručene nemali chýbať.

Must-have topánky na letnú sezónu? Hitom budú nielen páskové sandálky, mokasíny a poltopánky, ale aj nestarnúce podpätky a platformy. Tešiť sa tiež môžete na hravé modely doplnené kamienkami, prackami či retiazkami.

Trendy topánky na letnú sezónu 2022
Hľadáte topánky na všetky príležitosti, ktoré vyzerajú šik a sú zároveň pohodlné? S poltopánkami neurobíte chybu nikdy. Nech už sa chystáte kamkoľvek, v týchto topánkach vždy zažiarite! Prednosť potom dávajte predovšetkým tým v čiernych, béžových či pastelových odtieňoch.

Chystáte sa ísť relaxovať na pláž? Obujte ozdobné sandálky alebo plážové šľapky. V kombinácii s letnými šatami vyzerajú tieto topánky skutočne perfektne. V prípade, že naopak plánujete celodenný výlet, zvoľte radšej pohodlné tenisky v bielej farbe, ktoré sú posledné roky taktiež veľmi populárne. Svetlé tenisky navyše využijete k šatám, rifliam aj šortkám.

Ak ste milovníčka podpätkov, aj pre vás máme pár tipov. K letným šatám či elegantnému outfitu zvoľte skôr svetlé alebo pastelové topánky na podpätku. Naopak k večerným udalostiam sa hodia skôr čierne lodičky doplnené opaskom okolo členka.